Czy jest sens pisać unikalny opis dla wizytówki na tego rodzaju portalach?

Miejsce na różnego rodzaju rozmowy.
krzysiekwolski

Czy jest sens pisać unikalny opis dla wizytówki na tego rodzaju portalach?

Postautor: krzysiekwolski » 31 maja 2016, 10:20

Cześć, ostatnio wziąłem się za promowanie swojej strony w wyszukiwarkach internetowych. Jako młody seowiec posiadam sporo pytań i wątpliwości. Najważniejsze pytanie to skąd brać odnośniki do promowanej strony www. Zdaję sobie sprawę, że w Internecie jest sporo poradników, ale mało jest tam konkretów. Inna sprawa to w jaki sposób odróżnić czy link jest wartościowy czy toksyczny? Oraz ostanie pytanie, czy dodając wpis do takiego rodzaju serwisów http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd należy pisać unikalne teksty? Sporo mi z tym czasu schodzi aby stworzyć do każdego serwisu nowy opis, więc stwierdziłem że będę dawał wszędzie ten sam. Nie mam pojęcia czy właściwie robię?

podobne tematy:

lukaszgos

Czy warto pisać unikalny opis dla wizytówki na tego rodzaju stronach?

Postautor: lukaszgos » 31 maja 2016, 10:24

Witaj. Każdy z nas musiał od czegoś zacząć, dlatego odpowiem na twoje pytania. Po pierwsze nikt nie poda ci listy stron, gdzie możesz pozostawić swój odnośnik. Taka lista po krótkim czasie jest już zaspamowana i nie ma sensu dawać tam odnośników do strony. Odnośniki jesteś w stanie pozyskać z rozmaitego rodzaju katalogów, darmowych serwisów blogowych i innych stron, które dają możliwość stworzenia profilu. Wartościowy odnośnik to ten, który ciężko pozyskać. Jak widzisz bardzo dużo linków do innych stron to takie miejsce nie jest dobre. Jeśli chodzi o pisanie unikalnych opisów to warto na to poświęcić swój czas. Tego rodzaju linki prędzej się indeksują w wyszukiwarce internetowej.