Jak mogę wypozycjonować stronę na słowo kluczowe wideodomofony w Warszawie?

Miejsce na różnego rodzaju rozmowy.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Jak mogę wypozycjonować stronę na słowo kluczowe wideodomofony w Warszawie?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Witam. Mam pytanie do osób znających się na rzeczy - odnośnie pozycjonowania strony w wyszukiwarce internetowej. Pragnę żeby moja strona WWW znalazła się wysoko na słowo kluczowe wideodomofony Warszawa. Próbowałem samodzielnie coś z tym zrobić ale efekt moich działań jest dość słaby. Nie byłem w stanie wprowadzić strony do 1-szej 40 rezultatów wyszukań. Natomiast jak przeglądam podobne strony to posiadają mniej treści i ogólnie posiadają gorszą grafikę. Co mogę zrobić aby moja strona była wyżej w wynikach?

podobne tematy:

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Jak mogę wypozycjonować stronę na słowo kluczowe wideodomofony w Warszawie?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Dzień dobry. Jeśli pragniesz aby twoja strona WWW znalazła się na samej górze w wynikach wyszukiwarki to musisz poprawić o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to właściwa budowa strony internetowej. Druga kwestia to mocne odnośniki, które kierują do pozycjonowanej witryny internetowej. U ciebie te dwa elementy są do zmiany. Na początku powinieneś uzupełnić stronę o dobrej jakości treść, która zawiera pozycjonowane frazy. Należy je wytłuścić dla robotów. Następna kwestia to odpowiednie linkowanie wewnątrz strony. Dzięki temu roboty lepiej będą oceniały stronę. Jeśli chodzi o linkowanie to trzeba skupić się na w miarę naturalnych linkach. U ciebie dominują same katalogi, co jest dużym błędem. Pozyskuj odnośniki z portalów internetowych, które mają naturalny ruch. Dobre są fora internetowe. Jak to poprawisz to pozycje znacząco się poprawią.

podobne tematy:


Wróć do „Nie tylko dla Pań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości