Czy warto umieścić reklamę na takim portalu?

Miejsce na różnego rodzaju rozmowy.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto umieścić reklamę na takim portalu?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Cześć, jestem krawcem z wieloletnim doświadczeniem. Rozpocząłem jeszcze działalność za czasów komuny. Obecnie biznes idzie o wiele gorzej. Nie znam się za bardzo na Internecie. Ale mogę za darmo umieścić reklamę na takim portalu internetowym https://bipgov.pl/2022/06/22/leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem-warszawa-jakiego-wybrac-dentyste-aby-odbylo-sie-szybko-i-bez-strachu ale nie mam pojęcia czy w ogóle mi to przyniesie korzyści. Promocja niby jest za darmo, ale jaki zysk ja będę z tego miał? Jak to w ogóle funkcjonuje?

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto dać wizytówkę swojej firmy na takiej stronie?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Witaj, jeśli jesteś w stanie gdzieś dać za friko reklamę to się nawet nie zastanawiaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez promocji firmy nie pozyskasz nowych zamówień. Zdaję sobie sprawę, że pamiętasz jeszcze czasy innego ustroju, lecz teraz jest całkiem inaczej. Zobacz ile na tej stronie masz zakładów krawieckich. Przecież ludzie szukają teraz przede wszystkim w Internecie. Jak Cię tam nie ma to nie zarobisz. Konkurencja przejmuje twoich przyszłych klientów. Więc nie wahaj się dłużej i daj tam swoją wizytówkę. Tylko zyskasz.

podobne tematy:


Wróć do „Nie tylko dla Pań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości