Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy lepsze efekty

Miejsce na różnego rodzaju rozmowy.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy lepsze efekty

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:34

Cześć. Od lat zajmuję się rynkami walutowymi i wykonywaniem inwestycji na rynku Forex. Robię na nich transakcję od wielu lat. Nie jestem jakimś wytrawnym inwestorem, lecz przez lata posiadłem pewną wiedzę, która umożliwia mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania były mizerne. Przeważnie traciłem na transakcjach walutowych niż zyskiwałem. Z biegiem lat nauczyłem się poprawne odczytywać wykresy i dzięki temu wykonywane inwestycje przynosiły minimalny dochód. Problemem było trafne i szybkie zdiagnozowanie przyszłego trendu i odpowiedniej pary walut, którą trzeba obstawić. Nie wystarczy analizować 2 lub 3 par walutowych. Do trafnej diagnozy potrzebna jest szersza analiza. Tego typu dla człowieka jest czasochłonna i często przegapiłem właściwy moment wejścia na rynek Forex. Tak, więc zacząłem poszukiwać rozwiązań, które umożliwią mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich sporo, lecz najskuteczniejszy zestaw narzędzi oferuje na rynku Europejskim spółka 4M International , która specjalizuje się w dostarczaniu skryptów MQL 4 i nie tylko, które bardzo ułatwią inwestowanie na rynku Forex. Ich oferta jest ukierunkowana na dwie grupy produktów. Do pierwszej z nich należą skrypty MQL 4: Indicatory a, także roboty na platformę Meta Trader 4. Następny rodzaj produktów to różnego typu subskrypcję do narzędzi, które w znacznym stopniu pomagają we właściwym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najskuteczniejsze z nich to 4M Analytics, które pokazuje siły 8 najważniejszych walut, a także moment zawarcia transakcji i wyjścia z rynku Forex. Dzięki nim, za każdym razem mamy wiedzę kiedy można zawrzeć korzystną i zyskowną inwestycję na rynku Forex. To co mi zajęło wiele lat testów jest obecnie dostępne dla każdego. Dzięki tym narzędziom wykonywane przeze mnie są o wiele bardziej dochodowe. Czemu tak jest? Nie muszę już samemu wykonywać analizy 28 wykresów i zastanawiać się, która para walutowa będzie szła do góry, a która spadała. To oprogramowanie robi to za mnie. A co najistotniejsze, rachunki robi komputer, który nie ma emocji. Poprzez to prognozy są bez emocji i jeszcze bardziej precyzyjne. Też w przypadku komputera odchodzą nam błędy rachunkowe, które człowiek popełnia w czasie skomplikowanych rachunków. W szczególności jak robi je pod presją czasu i emocji. Dlatego jak najbardziej polecam sprawdzić te rozwiązania. Sam zdecydujesz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i przyniesie ci zysk.

Wróć do „Nie tylko dla Pań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości