Pomysl na zabawe integracyjna dla korporacji

Miejsce na różnego rodzaju rozmowy.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Pomysl na zabawe integracyjna dla korporacji

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:31

Witam, od jakiegoś czasu jestem zatrudniony w średniej wielkości firmie. I musiał przyjść ten moment, iż muszę przygotować plan imprezy integracyjnej dla firmy. Poszperałem nieco w Internecie i przyznam, że jest wiele możliwości tego rodzaju zabaw. Na samym początku zwróciłem uwagę, iż na każdej ze stron kładą duży nacisk na istotność dogodnego przewozu osób. Sugerują żeby zrobić wynajem busa, gdyż ten rodzaj transportu jest o wiele bardziej wygodny niż normalny autobus. Zastanawiając się nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca zorganizowania imprezy integracyjnej to dobry pomysł. Idąc za ciosem wpisałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod frazą wynajem busa Warszawa http://mtbus.pl była ta strona WWW. Oferują fajnego busa marki Mercedes. Zdjęcia poniżej [img]http://mtbus.pl/zdjecia/149796841181.jpg[/img] i myślę, iż taki transport przypadnie wszystkim do gustu. Mam jedynie wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie o wiele droższy od wynajmu autobusa? Natomiast z drugiej strony nie wjedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wybór busa do przewozu osób Warszawa - Wrocław jest jak najbardziej rozsądny. Rozmyślałem jeszcze o pociągu. Lecz trasa Warszawa - Kraków jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Następna sprawa to zakwaterowanie. Czy warto wybrać hotel w samy centrum miasta, czy może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i zazwyczaj mają mniejsze zaplecze. Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii. Natomiast jak weżniemy spanie poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy następne koszty?

Wróć do „Nie tylko dla Pań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości