Certyfikowany salon masażu w Warszawie

Miejsce na różnego rodzaju rozmowy.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Certyfikowany salon masażu w Warszawie

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:51

Witam wszystkich na forum. Mam kłopot związany kręgosłupem i potrzebuje dobrego salonu masażu w Warszawie, który oferuje masaż leczniczy. Wykonuje siedzący tryb pracy, który znacznie obciąża kręgi. Niedawno byłem też z tym u doktora w przychodni i potwierdził mojej obawy. Zmiana pracy i koniec kłopotów z kręgosłupem, lub znalezienie salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu bólowi. Z roboty nie jestem w stanie się zwolnić, więc zostaje mi tylko salon masażu w Warszawie. Czy jesteście w stanie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest sporo, lecz jak znam życie tylko nieliczne oferują masaże lecznice na właściwym poziomie.

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Dobry salon masażu w Warszawie

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:54

Część. Wiem dokładnie jaki masz kłopot. Również posiadałem kłopoty z kręgosłupem i byłem zmuszony do skorzystania z usług salonów masaży. Dobry salon masażu to Relax Mind Body. Masują tam naprawdę dobrzy masażyści, którzy wiedzą jak pomóc w tego rodzaju schorzeniach. Ja najczęściej wybieram masaż leczniczy, który w mojej ocenie najlepiej wpływa na bolączki dotyczące mojego kręgosłupa. Także ceny w tym salonie masażu są dość niskie w porównaniu do zbliżonych salonów w Warszawie. Dlatego warto. Oprócz masażu powinieneś zastanowić się nad jakimś sportem. Może bieganie lub nabycie jakieś bieżni do mieszkania? To także pomaga.


Wróć do „Nie tylko dla Pań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 19 gości