Dobra firma z kruszywem w miejscowości Koło

Miejsce na różnego rodzaju rozmowy.
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Dobra firma z kruszywem w miejscowości Koło

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:32

Cześć. Szukam rzetelnej firmy z miasta Koło, która sprzedaje kruszywo budowlane. Czy ktoś z was posiada może namiary na sprawdzonego dostawcę kruszywa. Od sąsiada nasłuchałem się wielu rzeczy, jak żwirownie oszukują na kruszywie. Przywożą kruszywo gorszej jakości, którego jest o wiele mniej niż zostało ustalone. Mój kolega potrzebował wg wyliczeń sześćdziesiąt ton kruszywa - czyli trzy samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozgarnął kruszywo - okazało się że żwiru było około 40 ton. Więc różnica jest i musiał zapłacić za kolejny transport.

podobne tematy:

tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Dobra firma sprzedająca Kruszywo w okolicy Koła

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:42

Dzień dobry. Nie każda żwirownia kantuje swoich klientów. Ale masz rację, że jest wiele osób, które tak próbują ekstra zarobić. Zwłaszcza, iż klient nie może zweryfikować faktycznej wagi przywiezionego kruszywa na działkę. Ja kupowałem kruszywo od firmy Wis Kruszywa - Koło . Jest to nieduża żwirownia w pobliżu miejscowości Koło. Żwir mają dość dobry i ludzie na niego nie narzekają. U mnie zamówione kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na utwardzenie drogi dojazdowej do działki. Zamówiłem 70 ton, które wg mych wyliczeń było niezbędne na utwardzenie drogi. Przyjechały cztery wywrotki i kruszywa było chyba nawet trochę więcej niż potrzeba. Więc z pewnością ta żwirownia Wis Kruszywa z Koła nie robi wałków na jego wadze.

podobne tematy:


Wróć do „Nie tylko dla Pań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości