Czy taki biznes ma szansę na sukces?

Miejsce na różnego rodzaju rozmowy.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy taki biznes ma szansę na sukces?

Postautor: tomaszkowal » 16 wrz 2016, 11:34

Cześć. Zastanawiam się nad otworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem dźwigów towarowych. Posiadam odpowiednie doświadczenie w tym kierunku. Wcześniej nawet miałem okazję pracować w przedsiębiorstwach o podobnym profilu działalności: https://e-position.pl/2022/06/27/sala-konferencyjna-radom-czy-mozna-w-niej-zrealizowac-przyjecie-oraz-czy-jak-prezentuja-sie-sumy-za-takie-uslugi , które z dobrym rezultatem realizowały instancje platform towarowych na polskim rynku. Natomiast od tamtego czasu minęło już sporo lat i nie mam pojęcia jakie jest zapotrzebowanie na tego typu windy w Polsce. Czy ktoś z was posiada może doświadczenie w tej materii i byłby skłonny do podzielenia się wiedzą na ten temat. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady i sugestie.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy taki biznes może się powieść?

Postautor: mariuszbyk » 16 wrz 2016, 11:59

Dzień dobry. W mojej opinii zabierasz się niewłaściwie do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która oferuje windy towarowe to nieco za mało żeby na tej podstawie otwierać własną firmę związaną z montażem wind towarowych. Należy na starcie zrobić dobry biznes plan, który będzie opierał się na rzeczywistych założeniach. Powinieneś oszacować popyt na dźwigi towarowe oraz jak twoja firma może zachęcić klientów do swojej oferty. Pamiętaj, że większość przedsiębiorstw w tej branży ma stałych kontrahentów, którzy zlecają konserwację wcześniej zakupionych urządzeń. Następna sprawa to sposób promocji oferowanych usług i sposób na pozyskanie zleceń. Platformy towarowe nie należą do tanich i będzie ciężko przekonać klientów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:


Wróć do „Nie tylko dla Pań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości