Czy ktoś może polecić dobrą firmę, która robi balustrady nierdzewne w Warszawie?

Miejsce na różnego rodzaju rozmowy.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś może polecić dobrą firmę, która robi balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 12:08

Witam, poszukuje brygady ślusarzy do zamontowania balustrady nierdzewnej w moim domu. Najchętniej zatrudniłbym firmę z polecenia. Natomiast takiej nie mam. Stąd moja prośba do drogich użytkowników tego forum o zamieszczenie namiarów na dobrych wykonawców. Preferowana byłaby firma z województwa mazowieckiego. Ale jeśli ktoś posiada wykonawców z innych miast, którzy montują balustrady ze stali nierdzewnej w Warszawie, z chęcią zapoznam się z ich ofertami. Za pewne będą nieco tańsi niż Ci ze stolicy.

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy ktoś może polecić sprawdzoną firmę, która montuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: adamniczyj » 08 lip 2016, 12:14

Witam kolegę. To jasne, że poszukujesz sprawdzonej firmy. Najlepsza jest zawsze z polecenia. Ale skąd przekonanie, że tu otrzymasz właściwe namiary na uczciwych fachowców. Przecież każdy jest w stanie napisać co chce na tej stronie. W Internecie jest sporo stron, które mają bazy fachowców. Ci fachowcy posiadają zazwyczaj tam swoje realizacje i komentarze z poprzednich wykonań. Ja bym tak poszukiwał fachowca. A jeśli chodzi o polecenie firmy to nie jestem w stanie pomóc. Ja wpisałem w Internecie: wyprzedaż produktów i mam kilka ciekawych stron internetowych. Pierwsza z brzegu ma bardzo ciekawe prace Obrazek , z których jasna wynika, iż brygada zna się na swojej robocie. Wybierz sobie kilku fachowców, a następnie wpisz ich nazwy w Internecie i poszukaj komentarzy na ich temat. Wtedy będziesz wiedział, kto z wykonawców jest godny uwagi i należy go wybrać do wykonania balustrady nierdzewnej.

podobne tematy:


Wróć do „Nie tylko dla Pań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości