Czy to odpowiednia forma promocji dla krawca?

Miejsce na różnego rodzaju rozmowy.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Czy to odpowiednia forma promocji dla krawca?

Postautor: tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:49

Witam was. Ostatnim czasem dostałem maila z zaproszeniem do umieszczenia swojej strony do katalogu przedsiębiorstw: https://turystyka4you.pl/2022/06/28/od-czego-rozpoczac-jak-wolimy-rozpoczac-budowanie-portali-internetowych-dla-naszej-spolki-w-nowych-odslonach - reklama jest za darmo. Oczywiście można dokupić opcje premium, które umożliwiają promowanie na stronie kategorii. Moje pytanie wiąże się z tym czy taki rodzaj reklamy jeszcze się sprawdza? Większość ludzi poszukuje usług w Internecie. A w jaki sposób są w stanie wyszukać moją firmę na takim serwisie internetowym?

podobne tematy:

adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy to odpowiednia reklama dla zakładu krawieckiego?

Postautor: adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Witaj. Po pierwsze powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci reklama jest potrzebna. Bo z twojej wypowiedzi wychodzi, że nie. Jak tak sądzisz to ciężko będzie ci przetrwać. Konkurencja jest znaczna i wystarczy zajrzeć na podaną przez ciebie stronę aby to sprawdzić. Jeżeli jesteś wstanie dać za friko tam swoją reklamę to czemu tego nie zrobić. Masz rację, że internauci poszukują w wyszukiwarkach firm i właśnie dlatego należy umieścić na takich portalach swoją reklamę. Takie strony internetowe są zazwyczaj na samej górze wyników wyszukiwarki i mają dużo potencjalnych odwiedzających. Więc już masz odpowiedź jak klienci odnajdują twoją firmę na takiej stronie. Odrębną sprawą jest czy warto płacić za ekstra opcje. Przeważnie: nie.

podobne tematy:


Wróć do „Nie tylko dla Pań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości